Wireless Charging Station
$42.78
PLA160
A wireless charging station with magnetic attraction, efficient charging, and a warm LED light for nighttime use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 149 | $42.78 | R |
| 150 - 299 | $38.85 | R |
| 300 - 499 | $35.18 | R |
| 500 - 999 | $30.75 | R |
| 1,000 - 4,999 | $29.02 | R |
| 5,000+ | $25.53 | R |
Fast wireless charging dock, magnetically attractive automatically, stable and not falling. The combination of high-quality pure copper coils and smart chips, together with strong magnetism, facilitates the most efficient charging. Carefully design Warm Color LED lights to quietly accompany you when working at night. Make a small night light to light up the dark night.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.66" x 3.27" x 4.92" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA160 |
| Theme | Business, Executive, Office, Phone, Travel |













