Wireless Charging PU Leather Mouse Pad
$18.15
PLA642
A PU leather mouse pad with built-in wireless charging functionality for convenient and comfortable work.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $18.15 | R |
| 100 - 249 | $15.38 | R |
| 250 - 499 | $12.80 | R |
| 500 - 999 | $10.85 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.25 | R |
| 3,000+ | $7.80 | R |
The PU leather wireless cushion can make you work while charging to ensure that you can work comfortably. the bottom non slip design uses air compression to absorb away, and the wireless charging pad is ot easy to slide on a smooth desktop.
| Color | Black, Brown, Pink, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.0" x 8.46" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA642 |
| Theme | Business, Computer, Gift, Office, Phone |











