Be it any event or a friend’s party, drinks are always on. And to open a beer and wine bottle, one needs a bottle opener. A good bottle opener gives you a bit of a flair and allows you to flex its design. Imagine using a stylish and customized bottle opener at a party that grabs everyone’s attention.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.52" x 0.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA508 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking |











