Waterproof Fashion Running Belt
$5.55
PLA772
A waterproof running belt with adjustable strap for carrying essentials during jogging, hiking, cycling, and other outdoor pursuits.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 199 | $5.55 | R |
| 200 - 299 | $4.08 | R |
| 300 - 499 | $3.62 | R |
| 500 - 999 | $3.15 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.87 | R |
| 3,000+ | $2.57 | R |
Adjustable Strap. Keeps your belongings safety to prevent pickpockets. Can be used on your waist or attached to your bag . Suitable for carrying money, Phone, tablet, pen, passport, MP3 etc. Good for most outdoor activities/sports, like Jogging, Hiking, Running, Cycling, Traveling, Gym.
| Color | Blue, Black, Red, Orange, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.5" x 3.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA772 |
| Theme | Fashion, Holiday, Sports, Travel |













