Rechargeable cordless water flosser will help you maintain healthier gums and cleaner teeth whether you are at home or on the go. It features 4 tips for a variety of dental needs, a rechargeable battery, and portable design.BPA-Free and Upgraded 300ml Large Water Tank, Less Refilling Needed. It makes your oral cleaning more convenient and efficient. The water dental flosser is IPX7 rated for worry-free use while washing, showering, or swimming.
| Color | White, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.6" x 3.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA924 |
| Theme | Bathroom, Dentist, Health, Hygiene, Travel |











