Made from a whole piece of walnut wood and insert brown velvet to fully enhance your ring.Heart shape design, made of a same piece of wood, once promised, never change. Beautiful black walnut makes your jewelry look more Unique and Luxurious.The soft interior Protect jewelry from damage.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.3" x 22.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA653 |
| Theme | Celebration, Christmas, Decoration, Holiday, Winter |







