USB Anti Theft Protection Chest Bag
$34.93
PLA727
A foldable chest bag with a clipboard pocket, designed for professionals needing secure storage and note-taking on the go.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $34.93 | R |
| 100 - 249 | $34.33 | R |
| 250 - 499 | $29.47 | R |
| 500 - 999 | $28.55 | R |
| 1,000 - 2,999 | $24.46 | R |
| 3,000+ | $21.40 | R |
The foldable care clipboard pocket size is easy to fold and prevents paper paper from wrinkling or getting wet. The folded clipboard the size of a nurse’s pocket doesn’t take up space. This foldable nurse clipboard is widely used in industry, transportation, medical school and office. It’s a great folding clipboard for nurses, nursing students, doctors and healthcare workers. Perfect for truck drivers, coaches, office workers, etc. who need to take notes while at work.
| Color | Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.08" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA727 |
| Theme | Business, Camping, Office, Travel |













