Universal Connectivity Cable&Organizer
$10.62
PVDA212
The Universal Connectivity Cable&Organizer stores and manages various connectors and adapters for efficient charging and data synchronization.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 499 | $10.62 | R |
| 500 - 999 | $10.09 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.65 | R |
| 3,000 - 4,999 | $9.20 | R |
| 5,000 - 9,999 | $8.76 | R |
| 10,000+ | $8.31 | R |
Organize and streamline your digital accessories with this comprehensive cable management solution. Featuring a compact design with a rotating magnetic closure, it efficiently stores various connectors and adapters for seamless charging and data synchronization across devices. Portable and practical, it’s an essential tool for daily organization or on-the-go convenience.
| Color | Wood Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3 1/8" |
| Imprint Size | 1 1/2" x 5/8" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 18.0 lbs |
| Product Number | PVDA212 |
| Theme | Computer, Household, Office, Phone, Travel |













