Unisex Mesh Drawstring Backpack
$22.52
PLA621
A unisex drawstring backpack with adjustable straps, ideal for various activities like swimming, hiking, or gym workouts.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $22.52 | R |
| 100 - 249 | $16.90 | R |
| 250 - 499 | $14.08 | R |
| 500 - 999 | $12.07 | R |
| 1,000 - 2,999 | $10.55 | R |
| 3,000+ | $9.38 | R |
The top drawstring closure provides quick and easy access to your gear. Featuring a comfortable and adjustable strap, the swim bag can be worn as a backpack or carried as a regular bag.Its function is suitable for swimmer, adults and teens. You can use it when you go to swimming, biking, camping, hiking, pool, beach, gym, or dance, sports, etc.
| Color | Black, Blue, Pink, Orange |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 17.71" x 14.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA621 |
| Theme | Basketball, Club, Education, Organization, Yoga |













