Structured front panels trucker hat With an adjustable mesh snapback, one size fits most adults.Mesh back hat has a mid profile trucker hat design which is similar to a flat bill hat, but with a slightly curved bill.A durable quality-made trucker cap with high air-flow mesh back.A comfortable, classic and suitable outdoors hat as a perfect gift for your family members and friends
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.9" x 4.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 29 lbs |
| Product Number | PLA130 |
| Theme | Baseball, Golf, Headwear, Summer, Tennis |















