The shatter-proof, flexible and durable collapsible silicone water bottle equipped with carrying loop, you can hook it to backpack or gym bag, carry it everywhere.Convenient for travel cycling hiking camping gym travel bikes running fishing climbing,Hockey,etc.
| Color | Gray, Blue, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.1" x 3.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA548 |
| Theme | Beverage, Drinking, Travel |











