The clear shoulder bag can be seen inside, which is convenient for various places that need security inspection, and it is no problem to pass the security inspection easily.Clear bag will keep your gear security. Length of strap can be adjusted, which can be worn over your shoulder or across your body. Sized right for younger and adults alike.Transparent shoulder bag is fashionable, suitable for daily going out, shopping, beach, travel, various events, concerts, etc.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.0" x 7.5" x 8.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA545 |
| Theme | Outdoors, Shopping, Sports, Travel |







