Transparent Portable Toiletries Bag
$12.98
PLA794
A transparent, iridescent toiletries bag perfect for travel, parties, or everyday use, allowing quick access to items.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $12.98 | R |
| 100 - 249 | $11.03 | R |
| 250 - 499 | $9.63 | R |
| 500 - 999 | $7.02 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.03 | R |
| 3,000+ | $4.82 | R |
Toiletries organizers glimmer iridescently under light, different angles different colors, making you become the focus of crowds. Well fit birthday party, shopping, travelling, etc.Transparent surface helps you fast find items you want to take and use, saving your time. It’s perfect choice for you when you don’t want to waste time on these trivial things.
| Color | Clear |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.89" x 5.51" x 2.56" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA794 |
| Theme | Beach, Decoration, Outdoors, Shopping, Travel |











