These cartoon plush stretchable funny googly-eye monster stress-relief dolls are uniquely designed and vibrantly colored toys. The dolls feature exaggerated, comically large protruding eyes and a variety of hilarious facial expressions. It is made of soft plush material, elongated and flexible, allowing them to be stretched and squeezed for interactive fun, effectively helping to relieve stress. It is not only a stress-relief tool but also a fun trendy accessory to brighten up daily life.
| Color | Orange, Pink, Blue, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10" x 3.7" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 15.4 lbs |
| Product Number | PVSO107 |
| Theme | Children, Fun, Gift, Shopping |













