Vintage Fashion design makes you look unique and fashion,Its dainty and unique design are sure to bring lots of attention,Perfect for any occasions such as beach, party, shopping, hiking, camping, dating or just as an every day bag.BEST MATCH,Compliments various style dress and shoes in matching color.AN UNFORGETTABLE GIFT FOR WOMEN,This is a unique gift handcrafted by Artisans.Whether you keeping it to yourself or as a gift, it will be pretty memorable.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.3" x 3.54" x 5.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA343 |
| Theme | College, Education, Travel, Vacation |













