This clear pack for women could hold your smartphones, keys, ID cards, and other personal items, perfect for traveling, hiking, stadium or concert. Great Material: This clear purse is made of fabric vinyl, water resistant, durable, non-toxic and environmentally friendly.
| Color | Blue, Yellow, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9" x 6.29" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA319 |
| Theme | Football, Safety, Security, Shopping, Sports |













