The popular pull string flying toy, simply pulling the string to watch the animal spiral and fly, provides effective anxiety relief and helps improve focus. Doubles as a fun and quirky keychain or bag charm, it is a humorous and interactive gift idea for partners and friends.
| Color | Pink, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.76" x 2.17" x 1.97" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 17.6 lbs |
| Product Number | PVSO117 |
| Theme | Children, Fashion, Fun |













