Travel or play, minimalist and beautiful design, comfortable carrying experience, is one of the favorite backpacks for outdoor fans. Easy to travel, flat storage, let you travel more freely. The large capacity main warehouse can accommodate daily necessities such as tablets, kindles, drinking glasses, umbrellas, etc, and the living room items can be easily stored to meet daily travel.
| Color | Blue, Pink, Orange, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 14.56" x 9.84" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA619 |
| Theme | Basketball, Club, Education, Organization, Yoga |













