Sparrow Corkscrew Wood
$11.10
PLA510
The Sparrow Corkscrew Wood is a brass and mango-wood bottle opener shaped like a golf club, ideal as a gift for golfers.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $11.10 | R |
| 100 - 249 | $9.65 | R |
| 250 - 499 | $8.05 | R |
| 500 - 999 | $6.65 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.03 | R |
| 3,000+ | $4.27 | R |
This brass and mango-wood bottle opener is the perfect gift for the golfer in your life. It’s functional and includes all of the details of a real golf club. The plaid pouch makes it the perfect gift.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.72" x 1.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA510 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking |













