KEEP YOUR FAVORITE DRINKS CARBONATED AND FRESH FOR LONGER. These can saver lids are not just for soda pop. They can be used for soda, beer, energy drinks, juice, seltzer, Coconut Water, and so much more. If it comes in a can, these covers should fit seamlessly. ULTRA-DURABLE AND DISHWASHER SAFE. BPA-free plastic, you can either hand wash them or toss in the dishwasher. They’ll come out good as new.CONVENIENT WAY TO SAVE MONEY, NO MORE WASTE. The soda can top will save you lots of money in the long run.ESSENTIAL ACCESSORY FOR OUTDOOR EVENTS. If you’re planning a picnic, day at the beach, sporting event, backyard party or camping, bicycle then you need these kitchen gadgets. Add your own logo for the next coming event.300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | Red, Orange, Yellow, Green, Pink, Blue, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.36" x 2.36" x 2.08" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 40 lbs |
| Product Number | PLA239 |
| Theme | Beverage, Drinking, Travel |













