Shiny Holographic Fanny Pack
$7.95
PLA798
A shiny holographic fanny pack designed for running, offering water resistance but with zippers that allow water ingress if fully submerged.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $7.95 | R |
| 100 - 249 | $7.25 | R |
| 250 - 499 | $6.48 | R |
| 500 - 999 | $5.62 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.63 | R |
| 3,000+ | $4.28 | R |
The running belt waist pack protecting your stuff from getting wet when running in the rain or snow; Please note that If the shiny holographic waist bag submerged in water, the water will get in through zippers.This waist bags for women adopt hologram laser design, full of retro style, an eye catching metallic color that glistens in the light, which is shiny and charming, making you a stylish icon who always attract attention from others.
| Color | Red, Pink, Gray, Black, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 3.14" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA798 |
| Theme | Fashion, Shopping, Travel |











