Made of high quality rubber, safe and hygienic.These cute rubber Pig are perfect as gifts for birthdays .Use as a party favor and let each guest take home for the kids to play in the tub. Multiple sizes are available for different situations such as to decorate a cake, fill a goody bag, or float in a tub and swimming pool. These float upright and have a hole in the bottom so they squeak.
| Color | Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.96" x 1.37" x 1.18" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA294 |
| Theme | Bathroom, Children, Water Sports |











