This practical phone holder is compatible with most smartphones; It’s one for your friends.Simple smartphone holder is made of wood, environmental protection.Simple smartphone holder is made of wood, environmental protection.Prevent your equipment from scratching and sliding
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.0" x 3.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA604 |
| Theme | Household, Office, Phone |













