Tool roll pouch is made of sturdy Oxford material, lightweight and durable. 5 zippered pockets to organize your small pillers, wrenches,screwdrivers, sockets, pliers and vice grip, tire gaugesor flat tools, keep all your sockets organized. Zipper and buckle make it easy to roll up and carry. Highly functional for protecting/carrying your tools. Rolls up for easy storage & carry, zippers and buckles for secure closure. The mount hooks design which help you easy to hang the tool bag organizer in your car, garage or workshop. Perfect whether you are a contractor, repairman, carpenter, plumber, framer or electrician. Size:18.8″x11.2″
| Color | Beige, Blue, Green, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 18.9" x 11.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA981 |
| Theme | Camping, Cutting, Fishing, Hunting |













