These lamp bags are environmentally friendly, durable, reusable, recyclable, you can put tea lights and LED candles in them, or traditional candles (when using real flames, please use them outdoors and in a safe area.) Different lighting will be create different atmospheres and can be used as decorative lights in bedrooms, living rooms, corridors, courtyards and other places.
| Color | Yellow, Red, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.23" x 5.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA771 |
| Theme | Halloween, Masquerade, Thanksgiving, Valentine's Day, Wedding |













