Retractable Keychain Badge Holder
$5.77
PLA976
A retractable badge holder with a carabiner clip, designed to securely hold keys, badges, and small gadgets.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 200 - 499 | $5.77 | R |
| 500 - 999 | $4.77 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.52 | R |
| 3,000 - 4,999 | $3.83 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.97 | R |
| 10,000+ | $2.50 | R |
The Multi-functional Carabiner attached to the badge reel is not only a holder for your everyday carry, but also a convenient and useful tool for your life, work and outdoor activities. We not only provide a multifunction carabiner, but also attach a metal key ring to the keychain so it can hold your keys, ID, work badge, cards, little gadgets, etc. All of your belongings are safe when they are held by this heavy duty retractable badge holder.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.9" x 2.24" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA976 |
| Theme | Convention, Office, Trade Show |













