Refillable Wrap Dispenser
$9.57
PLA396
A refillable wrap dispenser with a quick-cutting edge, ideal for storing and dispensing foil, plastic wrap, wax paper, and parchment paper.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $9.57 | R |
| 100 - 249 | $9.08 | R |
| 250 - 499 | $8.42 | R |
| 500 - 999 | $7.26 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.12 | R |
| 3,000+ | $5.66 | R |
Stores and dispenses foil, plastic wrap, wax paper, and parchment paper. Features a tidy and quick-cutting edge. Fits up to 13″ of your favorite brands. Convenient size stores easily in a drawer. Magnet adsorption,can fix kitchen counter, smooth desktop, refrigerator, etc. It will help you prep or clean up in a kitchen. Add your company name or logo and let clients choose which they like best to fit their personal style for maximum brand awareness.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.59" x 1.97" x 1.97" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA396 |
| Theme | Cooking, Cutting, Food, Household, Kitchen |













