You just have to wait for the record to start playing, hold the brush and place it on the spinning record and you can easily remove the dust, it’s very easy.Small in size and compact in design, this cleaning brush is very portable to clean your records anytime, anywhere.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.16" x 2.16" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA586 |
| Theme | Automotive, Cleaning, Computer |











