Rechargeable LED Flashlight with Power Bank
$13.58
PLA398
A rechargeable LED flashlight with a power bank, offering three modes and versatile applications for indoor and outdoor use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $13.58 | R |
| 100 - 249 | $12.68 | R |
| 250 - 499 | $11.80 | R |
| 500 - 999 | $11.27 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.52 | R |
| 3,000+ | $5.65 | R |
Power up anytime and anywhere with this charger and flashlight. LED flashlight has three modes, foldable 180 degree rotation to angle flashlight or for better access when charging.The LED light has micro USB charge cable and long life built-in battery. Wide application, It can be used as night light, nursery light, bedside lamps, reading lamps in bedrooms, living rooms for adults, kids, babies. Perfect outdoor equipment, such as go fishing, BBQ or camping at night. Add your company name or logo and let clients choose which they like best to fit their personal style for maximum brand awareness.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.9" x 1.77" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA398 |
| Theme | Phone, Photography |













