Ideal for holding all the essentials without having to carry a big bag or taking your coat,3 separate compartment, separate your valuables reasonably.Can be used on any occasion, hiking, camping, dog walking, biking, festivals, fairs, concerts, farmers markets.
| Color | Pink, Gray, Yellow, White, Black, Blue, Purple, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.0" x 4.92" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA710 |
| Theme | Biking, Hiking, Sports |











