Easy to setup and use, place a device on the charging pad and automatically begins charging.Super thin Qi charging pad with only 0.3″ thickness. Qi Standard Wireless Charger Wireless Charging Pad for All Qi Standard Compatible Devices.
| Color | Black, Blue, Brown, Gray, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA534 |
| Theme | Business, Computer, Gift, Office, Phone |













