Fit those sunglasses whose length is less than 7.8″ also fit most size cosmetic brush and pen in various type. High quality PU leather outside and the soft smooth inside, protect your glasses well and away from damage, dust and scratches. Ultra lightweight make it easy on the go or carrying around. Easy to fit into a purse or bag, it also looks great at your desk at home or work, travel, storage, or school. Perfect gift ideas that are fashionable for Men, Women & Kids. Modern design with quality protection. Select from a variety of color options. Add your logo for grand openings and all kinds of social or marketing events and activities.
| Color | Black, White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 18" x 19" x 20" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 150 lbs |
| Product Number | PLA447 |
| Theme | Business, Children, College, Holiday, Outdoors |









