The Multi USB Cable made of premium aluminum alloy housing material .Durable and sturdy, it allows simultaneous charging and using up to three device, without damage of quality. Charge any device or several different devices at the same time. This is a perfect gift for travelling, office, home.
| Color | Red, Black, Brown, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.5" x 0.8" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA594 |
| Theme | Automotive, Phone |













