Made of premium canvas, durable to use. Ergonomic processing shoulder strap, comfortable to wear. Big enough space to hold your laptop, wallet, notebook, Closure with zipper , more convenient and protective. Unisex backpack, ideal for traveling, camping, hiking, picnic, school, etc.
| Color | Pink, Blue, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.0" x 11.0" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA763 |
| Theme | College, Computer, Education, Travel |











