Drop your knives and enjoy your family dinner like you were in Italy enjoying the finest stone baked pizza cuisine. Bringing the family together and keeping the toppings on top of your pizza has never been easier! Chop, slice or dice everything in the kitchen. Fresh or frozen pizza, pizza dough, a brownie pan, pie crust or pies. Whatever you throw at the pizza cutter wheel from Nordic Normality it will do the job!
| Color | Green, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.52" x 4.13" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA668 |
| Theme | American, Cooking, Cutting, Food, Kitchen |











