Pillow Memory Foam
$23.87
PLA845
A memory foam travel pillow designed to relieve discomfort during travel or relaxation at home, in the car, or office.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $23.87 | R |
| 100 - 249 | $21.57 | R |
| 250 - 499 | $19.30 | R |
| 500 - 999 | $12.17 | R |
| 1,000 - 2,999 | $11.48 | R |
| 3,000+ | $10.37 | R |
With premium memory foam and a silky soft cover, this travel neck pillow is the ultimate solution to your discomfort dilemma by offering support that keeps your head, neck and shoulders from fatigue.Sleep peacefully with this neck rest. It works great as an airplane neck pillow for pain relief sleeping, a head pillow to rest on in the car, or even a neck pillow for recliner relaxation. Bring this airplane travel essentials for a relaxing trip.Support for Car, Home, Office, and Gaming,so on.Customized design is available.The price over 3000pcs is for sea shipment.
| Color | Brown, Black, Blue, Pink, Green, White, Gray, Deep Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 11.81" x 3.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA845 |
| Theme | Camping, Household, Office, Safety, Travel |







