Phone POV and VLOG Neck Holder
$6.40
PLA448
A collapsible phone grip and stand designed for first-person perspective video shooting, suitable for various smartphones and activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $6.40 | R |
| 100 - 249 | $5.75 | R |
| 250 - 499 | $5.40 | R |
| 500 - 999 | $4.58 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.02 | R |
| 3,000+ | $2.57 | R |
Compatible with many sport, also suitbale for variety of smartphone. Special design of improvement which is the first person perspective shoot for player, it would show actually picture and video what you saw. The application not only using for video shooting online of scene wherever you need, but also support take it out anywhere you want. The car mount for phone is covered in a thick layer of silicone that will ensure your mobile device is safe from wear and tear. Fit well for all mobile phones between 4”-7”in width and most thick case. Score big with clients when you hand out a fantastic gift like this collapsible phone grip and stand! can be imprinted with your name, logo or slogan for maximum exposure.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 18" x 19" x 20" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA448 |
| Theme | Camping, Fashion, Outdoors, Trade Show |













