This automatic ball launcher is crafted from durable plastic to provide endless entertainment for pets. It automatically launches tennis balls, promoting active play and exercise for dogs of all sizes. Easy to operate and designed for safety, it is suitable for both indoor and outdoor environments. The launcher enables hands-free play, minimizing owner involvement while keeping pets entertained.
| Color | Blue, Gray, Black, Orange |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10 5/8" x 10 1/4" x 7 7/8" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PVDA059 |
| Theme | Animal, Exercise, Fun, Outdoors, Pet |















