ur lanterns were designed to surprise the person on their birthday. They have a white design and your candles will illuminate the letters of the alphabet clearly. Why not use this set of paper tea lights to create a beautiful atmosphere in your garden
| Color | White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.23" x 5.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA713 |
| Theme | Decoration, Fall, Halloween |











