Outdoor Pocket Bag Card Coin Purse
$6.00
PLA876
A water-resistant nylon pouch wallet ideal for outdoor activities, storing cards, coins, and other essentials.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $6.00 | R |
| 300 - 499 | $5.80 | R |
| 500 - 999 | $5.62 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.40 | R |
| 3,000 - 4,999 | $4.17 | R |
| 5,000+ | $3.95 | R |
The pouch wallet is made of nylon water repellent, abrasion and dirt resistant, ideal for outdoor use.Our wallet is stylish and long-lasting.It is easy to carry small parts with you in camping, hunting, hiking, running.Great for storage credit card, Parking Card, Commuter Card, coin and more small thing.Your logo is welcome. Price for over 3000pcs is for sea shipment.
| Color | Brown, Black, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.1" x 4.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA876 |
| Theme | Camping, Hiking, Outdoors |













