This stylish unbleached 280g natural cotton mesh bag with 2 long handles and bottom gusset, which can be comfortably carried over shoulder, it is reusable and helps you reduce your plastic consumption when shopping.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.59" x 14.56" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA765 |
| Theme | Beach, Shopping, Summer |













