This handheld voice changer megaphone is the ultimate prop for laughs and parties! Instantly distort your voice with multiple funny sound effects using the easy push-button controls. Its portable, lightweight design and built-in loud speaker make it perfect for pranks, stage performances, crowd cheering, or creative play. A hilariously novel gift for kids and adults alike.
| Color | Red, Yellow, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.35" x 3.15" x 2.17" |
| Imprint Size | 1.0" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 64.0 lbs |
| Product Number | PVSO190 |
| Theme | Amusement, Children, Education, Games |









