Multifunctional Spoon With Bag Clip
$3.90
PLA740
A multifunctional stainless steel spoon with a bag clip, ideal for measuring coffee, spices, fruits, and more while keeping bags sealed fresh.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $3.90 | R |
| 100 - 249 | $3.30 | R |
| 250 - 499 | $3.12 | R |
| 500 - 999 | $2.70 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.30 | R |
| 3,000+ | $1.65 | R |
This spoon can be used for coffee, tea, spices, flour, sugar, instant drinks, milk powder, cereal and so on. You can also use this spoon to scoop fruits such as watermelon, dragon fruit, kiwi fruit, or eat ice cream and cake. This stainless steel spawn comes with a clip and seal the bag after use to keep your coffee fresh and delicious.Each spoon has a capacity of about 15ml. Use this spoon to make cooking, coffee, snacks, dosage more precise and professional, and the taste of your food will be more delicious.
| Color | Gold, Rose Gold, Silver, Gray, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.85" x 1.38" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA740 |
| Theme | Drinking, Food, Household, Kitchen, Restaurant |











