Multifunction Table Lamp Outdoor Flashlight
$26.43
PLA892
A rechargeable LED lamp that serves as a table lamp, flashlight, and portable power bank.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $26.43 | R |
| 300 - 499 | $24.28 | R |
| 500 - 999 | $23.05 | R |
| 1,000 - 2,999 | $20.65 | R |
| 3,000 - 4,999 | $18.90 | R |
| 5,000+ | $16.50 | R |
This rechargeable LED lamp is not only a professional eye protection reading lamp/desklamp for study and work, but also a portable fashion flashlight and 2000mAh capacity backup battery bank. Never leave you in dark no matter indoor or outdoor.This lamp can be adjusted in three modes, and the battery life is up to 13 hours, 4000K color temperature, comfortable reading color temperature, simple form charging design.It can be used as a flashlight or an emergency power supply outdoors. The solid base is stable enough and does not slip, and the base is full of weight, which can provide strong support for the entire light stand. A table lamp on a bedside table, such as a gift suitable for reading, studying, working, and spending time with children.
| Color | White, Green, Pink, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.58" x 1.58" x 5.91" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA892 |
| Theme | Automotive, Business, Camping, Light, Outdoors |













