Multi functional Wireless Charging Mouse Pad
$36.22
PLA521
A multi-functional mouse pad with built-in 10W wireless charging and a pen holder for convenient phone charging and desk organization.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $36.22 | R |
| 100 - 249 | $30.18 | R |
| 250 - 499 | $26.87 | R |
| 500 - 999 | $25.87 | R |
| 1,000 - 2,999 | $20.15 | R |
| 3,000+ | $14.80 | R |
The mouse pad and QI wireless charging station function are combined into one. Simply place your phone directly on the wireless charging pad and your phone will start charging. Simple charge and very thin, easy to carry out. It is not only a simple mouse pad, but also a 10W wireless phone charger with pen holder.
| Color | Green, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.39" x 9.84" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA521 |
| Theme | Anniversary, Business, Executive, Gift, Office |













