This magnetic mini vase is suitable for iron doors, fences, postbox, and refrigerators. It can be filled with water or nutrient solution to grow plants, allowing vibrant greenery and fresh flowers to brighten your kitchen and add a touch of romantic, elegant ambiance to your home. Alternatively, use it to decorate your door or house number plate to showcase your unique style.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.38" x 1.38" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35.0 lbs |
| Product Number | PVSO068 |
| Theme | Decoration, Household, Kitchen, Office |















