This makeup box is made out of food safe silicone! It’s perfect for taking essential oils, wax oils, shampoo, etc. on the go! Perfect for when you’re on a business trip or vacation – it’s small and incredibly convenient!
| Color | White, Black, Gray, Blue, Purple, Red, Pink, Green, Yellow, Orange, Brown, Gold, Light Blue |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Product Size | 7 ml |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Travel Container, Compact Carrier |
| Production Time | 12 business days |
| Rush Time | 10 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 1000 per Carton |
| Shipping Weight | 44.09 lbs |
Related products

Keychain pill box
$0.42 - $1.92
Multi-Layer Golf Gear Storage Rack
$34.08 - $53.58
Push-pull Mini pill box
$0.38 - $1.32
Protective Gun Cover Scoped Rifle Bag
$34.97 - $57.50











