Three-division grid, can be divided into morning, midnight and use quantitatively; sealed and moisture-proof, tightly sealed and dust-proof and moisture-proof. Pill sorter helps you to easily plan and distribute your daily doses.
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.14" x 1.4" x 1.18" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA789 |
| Theme | Health, Medical, Pharmacy |











