These small bowls are designed to hold various treats like popcorn, chips, ice cream, and desserts. Perfect for adding a fun element to birthday parties, sports events, or other celebrations. The capacity is approximately 8 ounces. Pricing includes customization with one color and one imprint location. For orders over 500 units, sea shipping is available.
| Color | Red, Blue, Yellow, Pink, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5 5/16" x 3 1/2" x 2 3/8" |
| Imprint Size | 1 5/16" x 1 5/16" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 38.0 lbs |
| Product Number | PVDA258 |
| Theme | Baseball, Eating, Food, Party, Sports |













