Mini Camera Humidifier
$17.70
PLA244
The Mini Camera Humidifier is a compact and stylish device that adds moisture to your home or office, promoting healthy skin and combating dry air.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $17.70 | R |
| 100 - 249 | $16.52 | R |
| 250 - 499 | $14.23 | R |
| 500 - 999 | $13.12 | R |
| 1,000 - 2,999 | $11.73 | R |
| 3,000+ | $10.56 | R |
Fashion camera design, power storage function with two mist modes,start continue 6 hours automatically shut down, or intermittent spray, 10 hours after the automatic shutdown.The state of the spray is activated,double click the turn on light, the light can be turned on independently when the atomizer is turned of. Automatic shutdown-built-in water level sensor, when the water level is lower than the safe level, the power is automatically turned off. Water tank can use a 3cm-caliber mineral water bottle or a beverage bottle. Humidifiers for home and office. The lightweight and compact mini humidifier is a must-have product for your office, bedroom, and travel. It can effectively moisturize your skin and keep it moisturized whether it is in the hot summer or dry winter.
| Color | White, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 3.94" x 1.38" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA244 |
| Theme | Hotel, Office |













